گروه مهاب کالا از سال 1388  در زمینه فروش و خدمات پس از فروش در سطح استان البرز و تهران با استفاده از کادر مجرب و حرفه ای در امر مشاوره با سطح اطلاعات بالا ، فروش تخصصی و خدمات پس از فروش به روز و منظم میتواند قابل اعتماد ترین مجموعه همراه مشتریان خود باشد.
مدیریت مجموعه با توجه به نیاز اقشار مختلف در امر خرید و انتظار مشتری بابت خدمات پس از فروش با توجه به تجربه شخصی در امر فروش و خدمات پس از فروش با برنامه ریزی دقیق در انتخاب بهترین و کار آمد ترین کادرپرسنلی بستری مناسب جهت بالاترین سطح رضایت مصرف کننده را فراهم آورده.
تیم فروش مهاب کلا با در اختیار داشتن به روز ترین نرم افزارهای ارتباطی و پیگیری به همراه با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار این امکان را برای مصرف کننده فراهم کرده که با مشاوره تخصصی بهترین کیفیت را با توجه به نیاز و توان مشتری ارایه دهد.
تیم خدمات پس از فروش " یاس " که چهار چوب فعالیت این تیم بر اساس تعهد به مشتری مداری میباشد.
واحد هماهنگی خدمات پس از فروش با در اختیار داشتن بروزترین نرم افزار توانسته خدمات خود را بروز با هماهنگی دقیق برای رضایتمندی مشتریان ارایه دهد.
واحد خدمات با در اختیار داشتن تکنسینهای متعهد و با تجربه در امر انتقال اطلاعات و مشاوره ، عیب یابی ، تعمیر و سرویس توانسته بالاترین رضایتمندی در مجموعه مشتریان و همکاران فروشگاهی را داشته باشد که این امر در حضور به موقع ، ظاهری آراسته ، برخورد مناسب ، استفاده از ابزار دقیق و در نهایت اصل حسن نیت استفاده از با کیفیت ترین محصولات میباشد.
گروه مهاب کالا این افتخار را دارد که با بیش از پنج هزار مشتری  وفادار در ضمینه تصفیه آب خانگی ، شرکتی ، کارخانجات ، ارگانی ، مدارس ، آزمایشگاهی و آب مقطر بهترین عملکرد را در ارایه خدمات پس از فروش را داشته باشد که این امر از مهمترین مسایل مهم مشتریان است.

 

هدف فقط فروش نیست !      فروش برای ما تعهد آورده      سلامت شما دغدغه ما

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟

کـاربـرد و ویـژگی هـای عمـومـی دستـگاه تصفیـه آب:

 تامین آب سالم و عاری از کلیه املاح مضر ،
سختی
کلر
نیترات
نیتریت
جیوه
آلودگی های میکروبی
آب شیرین کن و رفع شوری آب و رنگ و بوی نامطبوع آب

 •  
  فروش:
  02634208925
 •  
  خدمات:
  02634605787
 •  
  موبایل:
  09352371999

کلیه حقوق این سایت برای گروه مهاب کالا محفوظ است. طراحی وب سایت توسط : دیاکو